Serdecznie witam
na stronie autorskiej pracowni architektonicznej

Emilia Bogdanowicz ARCHITEKT


Biuro projektowe architektoniczne, z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, zapewnia kompleksową obsługę projektową we wszystkich fazach inwestycji: od pierwszego pomysłu do zakończenia prac budowlanych. Zasięg działań pracowni architektonicznej obejmuje m.in. takie miasta jak: Mińsk Mazowiecki, Warszawa, Otwock.
Przy współpracy z zaufanymi biurami projektowymi branż budowlanych świadczymy profesjonalne usługi w pełnym zakresie projektowym:

WNĘTRZA, ARCHITEKTURA, URBANISTYKA.

Szczególnym atutem pracowni jest bliska współpraca z wykwalifikowanymi przedstawicielami i rzeczoznawcami branży przeciwpożarowej.
Swoboda pracy w każdej skali: od projektów wnętrz, przez projekty architektoniczne budynków do kształtowania założeń urbanistycznych pozwala na tworzenie przemyślanych, świadomych projektów, właściwie „obsadzonych” w miejscu, uwzględniających kontekst oraz uzasadnionych funkcjonalnie.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą pracowni serdecznie zachęcam do kontaktu drogą elektroniczną, telefoniczną lub osobiście, w biurze projektowym, w mieście Mińsk Mazowiecki.

Z poważaniem

Emilia Bogdanowicz

mgr inż. arch. Emilia Bogdanowicz


Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.

Studia inżynierskie (2009) i magisterskie (2012) zakończone z oceną celującą i wyróżnieniem rektorskim.

Pierwsza Nagroda Towarzystwa Urbanistów Polskich w kategorii projektowanie przestrzenne za najlepszą obronioną w Polsce w 2012 r pracę dyplomową magisterską pt. „Proces kształtowania przestrzeni publicznych na przykładzie Mińska Mazowieckiego.

Wieloletnie doświadczenie przy sporządzaniu wielobranżowych projektów koncepcyjnych i budowlano-wykonawczych branży architektonicznej.

Członek Miejskiej Komisji Urbanistyczno- Architektonicznej w Mińsku Mazowieckim.

Czynny architekt. Członek Izby Architektów RP. Uprawnienia w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń.

Regularna uczestniczka targów, wystaw i szkoleń architektonicznych, mających na celu stałe podwyższanie kwalifikacji zawodowych.

Pasjonatka detalu architektonicznego, współczesnych form przemysłowych i ogólnie pojętego PIĘKNA.